Пазарът е монополизиран - оттам и високите цени
Причина за високите цени - монополизирането на пазара
Причина за високите цени - монополизирането на пазара
Когато в интернет гръм удари, къде ехото заглъхва
При този ценови шок лъсва слабата ни икономика
След "Атака" пък и БСП поиска таван за растежа на цените
Да направим ЩУРОБОР!
Идеята на "Атака" не е съгласувана с ГЕРБ
Казах на тъщата да бродира ризите, стига е кърпила чаршафи
Министърът ще предложи "механизъм за следене на цените"
Срамен мир между правителството и престъпността
Столичната община прави допитване колко да струва услугата
Решението на КЗК не подлежи на обжалване...
В България има пшеница максимум за 4 месеца
Какво да се прави - всичко е наред, а цените растат
За годината най-голямо е поскъпването на чесъна
Добави приложението и достъпвай новините бързо и удобно от началния си екран.