ЦСКА окупира върха след класическа победа на "Армията"

ЦСКА окупира върха след класическа победа на "Армията" Снимка: Startphoto.bg

ЦСКА не допусна грешка при домакинството си на Хебър и спечели с 3:0, за да излезе отново на върха в класирането на efbet Лига.

Матиас Фаетон, Майкъл Естрада и Станислав Шопов отбелязаха головете, а успехът беше постигнат без особени затруднения.

През първата част домакините натрупаха поредица от пропуски, преди Фаетон да открие в добавеното време.

След час игра Естрада се реваншира за пропуските си по-рано и покачи на 2:0.

Оттам нататък мачът просто се доиграваше, но в края резервата Слави Шопов се разписа с красив удар за крайния резултат.

ЦСКА води в класирането с 35 т., на 2 пред втория Лудогорец. Шампионите обаче са с мач по-малко.

За "армейците" предстои мач за Купата на България срещу Черноморец Балчик в четвъртък, а в следващия кръг от първенството те ще гостуват на Крумовград.