Гари Невил: Байерн е фаворитът за спечелването на ШЛ

Гари Невил: Байерн е фаворитът за спечелването на ШЛ Снимка: Getty Images

Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Гари Невил разкри кой смята за фаворит за спечелването на Шампионската лига през сезон 2023/24.

"Казвам Байерн. Мисля, че привличането на Хари Кейн им дава огромен тласък. Четвъртфиналът Сити - Байерн миналия сезон беше един от най-добрите мачове, които съм гледал от дълго време.

Сити показа изключително представяне, но Байерн също изглеждаше добре през първото полувреме и можеше да отбележи няколко гола.

Този мач изглеждаше като финал, защото като качество те бяха двата най-добри отбора в турнира. Така че - да, мисля, че Байерн ще стигне по-далеч през този сезон", каза Невил, цитиран от Marca.

В първия си двубой от Шампионската лига този сезон Байерн победи Манчестър Юнайтед с 4:3 у дома, а след няколко дни баварците гостуват на датския Копенхаген.