Жиру се обърна към тифозите на Милан: Повярвайте в нас!

Жиру се обърна към тифозите на Милан: Повярвайте в нас! Снимка: Getty Images

Нападателят на Милан Оливие Жиру се включи в социалните мрежи след гостуването на Сасуоло от 32-рия кръг на италианското първенство. "Росонерите" набързо изостанаха с 0:2, но в крайна сметка се добраха до равенството 3:3.

"Не се отказахме и искахме да победим. Но сега мислим само за четвъртък. Повярвайте в нас", написа Жиру .

За гостите се разписаха Рафаел Леао, Лука Йович и Ноа Окафор. Два гола на Самуел Чуквуезе в този мач пък бяха отменени заради засади.

Милан е на второ място в класирането и няма шанс да измести градския съперник Интер от първата позиция.

В четвъртък отборът на Стефано Пиоли играе реванш с Рома от четвъртфиналите на Лига Европа на "Олимпико". Първата среща завърши в полза на римляните - 1:0.