Роналдо бесен на съдията - накрая получи и жълт картон (видео)

Роналдо бесен на съдията - накрая получи и жълт картон (видео) Снимка: Getty Images

Ал Насър се класира за полуфиналите за Купата на Саудитска Арабия след победа с 3:1 над Абха, но нито един от головете не бе дело на Кристиано Роналдо.

Португалецът бе раздразнен, че не успя да помогне на тима си дори с асистенция и в края на първото полувреме изпусна парата.

В добавеното време на първата част Роналдо побесня, че съдията не позволи на Ал Насър да организира бърза контра, а даде край на полувремето. Топката бе именно у Кристиано, който поде контрата, но бе спрян от свирката на съдията.

Бесен, Роналдо хвана кълбото и го изрита с всичка сила, заради което бе и официално предупреден.

Това се случи вече при резултат 2:0 за Ал Насър, което направи постъпката на Роналдо абсолютно ненужна. През втората част тимът на Руди Гарсия вкара и трети гол, в отбелязването на който отново не участва Роналдо.

Малко преди края на срещата португалецът бе заменен и сядайки на пейката, отново демонстрира раздразнението си.

Роналдо има осем гола и две асистенции в досегашните си девет мача с екипа на Ал Насър.